Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5
YouthRated ★ 5.0
Night Train to LisbonRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Dilili in ParisRated ★ 3.0
Spirits' Homecoming, Unfinished StoryRated ★ 2.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 2.0
(OO)Rated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
IntentionRated ★ 5.0
The Iron GiantRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5