Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 2.5