Movies
Ratings
181
La La LandRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
ChawRated ★ 2.0
The 5th WaveRated ★ 2.0
PKRated ★ 3.0
The ShallowsRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 1.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Honey and CloverRated ★ 3.5- Vampire Cop RickyRated ★ 1.5
Twilight GangstersRated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 2.0
Wrath of the TitansRated ★ 1.5
Ghost SweepersRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 2.5