Movies
Ratings
284
F1: The MovieRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5- PilotRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
KingmakerRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
A Whisker AwayRated ★ 2.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0