Titles you rated
Blade: TrinityRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0