Movies
Ratings
125
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.0