Titles you rated
DivergentRated ★ 3.5
Horror StoriesRated ★ 2.5
Sector 7Rated ★ 2.0
PietaRated ★ 2.0
QuickRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 2.5
Love 911Rated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
InsurgentRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5