Movies
Ratings
31
The HimalayasRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0- Proof of InnocenceRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.5