Movies
Ratings
119
Infernal AffairsRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
My Scary GirlRated ★ 1.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.0
The FugitiveRated ★ 4.0