Movies
Ratings
64
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
CartRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0