Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 4.0