Titles you rated
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 5.0- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0