Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 1.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0