Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 0.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 2.5