Titles you rated
- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 4.0
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 5.0
City Of The Rising SunRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 3.5