Titles you rated
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
The UntamedRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 3.0
Skam Season 3Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 1.0
- InuYashaRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.5
Loving You a Thousand TimesRated ★ 3.0- DalpaengiRated ★ 4.0
Air CityRated ★ 3.0
TripleRated ★ 1.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0