Series
Ratings
20
Let's EatRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.0