Titles you rated
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5