Movies
Ratings
173
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
Fermat's RoomRated ★ 2.0
Rough CutRated ★ 2.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 4.0
CartRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 0.5
HindsightRated ★ 0.5
A Moment to RememberRated ★ 0.5
Blood RainRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 1.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 0.5