Movies
Ratings
121
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Sword of the StrangerRated ★ 4.5
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.5- The WindowRated ★ 3.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 3.5
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 3.0