Movies
Ratings
174
La La LandRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
The BFGRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0