Titles you rated
CapernaumRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Set Me FreeRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
AmourRated ★ 5.0
RoomRated ★ 3.5
Rust and BoneRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Velvet BuzzsawRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
ShameRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.0
EnemyRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5