Titles you rated
My Liberation DiaryRated ★ 5.0- DamoRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 0.5
Twenty AgainRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
RomanceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0