Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5