Titles you rated
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 1.0
The Dearest LadyRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Summer NudeRated ★ 4.0
Merry Go RoundRated ★ 4.0- Terms of EndearmentRated ★ 4.0
Delicious ProposalRated ★ 4.5
Sweet BunsRated ★ 3.0
Beyond the CloudsRated ★ 2.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.0
Love RainRated ★ 4.0
MRated ★ 3.5- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 1.5
Six SiblingsRated ★ 4.0- Merry MaryRated ★ 3.0
TripleRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 4.0