Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 2.5
CinderellaRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 2.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
The HimalayasRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5