Titles you rated
BrainRated ★ 2.5
Wonderful DaysRated ★ 2.0
History of a SalarymanRated ★ 2.0
GiantRated ★ 2.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 1.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0
Mrs. CopRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.5