Titles you rated
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 0.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0