Titles you rated
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 5.0
102 DalmatiansRated ★ 2.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Dangerously ExcitedRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.0
Toy StoryRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
MRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 1.5
Mirror MirrorRated ★ 1.5
MatildaRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 1.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.0