Movies
Ratings
361
Zootopia 2Rated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Where the Crawdads SingRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5