Series
Ratings
69
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 1.5
My NameRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
WayneRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Move to HeavenRated ★ 3.5