Titles you rated
WeaponsRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Bullet TrainRated ★ 3.0
Kraven the HunterRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5- 4PMRated ★ 1.5
The KillersRated ★ 1.5
Smile 2Rated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5