Titles you rated
SéanceRated ★ 2.5
Eight Hours of TerrorRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
Ride LonesomeRated ★ 3.0
Story of a ProstituteRated ★ 3.5
NiagaraRated ★ 2.5
Body HeatRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
VivariumRated ★ 2.5
Ballad of a SoldierRated ★ 3.0
ThreadsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
The Terrible CoupleRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 2.5
The BladeRated ★ 3.0
NashvilleRated ★ 3.5
All the Money in the WorldRated ★ 3.0
The Blood of a PoetRated ★ 3.5
The Big RiskRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 3.0