Titles you rated
StrangerRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0