Movies
Ratings
259
The 8th NightRated ★ 1.0
CruellaRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 1.0
Ice AgeRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
MoanaRated ★ 3.0
TenetRated ★ 5.0
CallRated ★ 0.5
Artemis FowlRated ★ 0.5
InnocenceRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 2.0
CocoRated ★ 2.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 1.5
Me Before YouRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 1.0
Gemini ManRated ★ 0.5
JokerRated ★ 2.0
If OnlyRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5