Series
Ratings
276
StrangerRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
SeinfeldRated ★ 1.0
Ms. PerfectRated ★ 5.0- Please Save My EarthRated ★ 5.0
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 3.5
TV Novel: SamsaengiRated ★ 3.0
The PromiseRated ★ 3.5
Spring DayRated ★ 3.0- For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 3.5
The Flower in PrisonRated ★ 3.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.0
Marumo's StoryRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0- Lotus Flower FairyRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Shin AtashinchiRated ★ 4.0