Titles you rated
VenomRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
CollectorsRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
PatersonRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0
Men in Black InternationalRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
TenetRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0