Titles you rated
SuitsRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Mad MenRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0- Good PeopleRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0- 세계테마기행 - 이탈리아, 빛나는 시간을 찾아서Rated ★ 4.0
Kim Je-dong's Talk To You Season 1Rated ★ 1.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5