Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 5.0
The BrosRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
The MagicianRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 5.0
Innocent ThingRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
The King's Case NoteRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.5