Titles you rated
LoganRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 2.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0