Series
Ratings
33
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 1.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5