Titles you rated
DevsRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5