Titles you rated
- Peach GirlRated ★ 3.0
Blue Spring RideRated ★ 3.0
Paradise KissRated ★ 2.5
Say 'I Love You'Rated ★ 3.0
L.DKRated ★ 3.0
Love for BeginnersRated ★ 2.5
Sky of LoveRated ★ 2.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Closest Love To HeavenRated ★ 2.5
One Week FriendsRated ★ 4.0
HaruchikaRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 2.5
CluelessRated ★ 3.5
Daytime Shooting StarRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Strobe EdgeRated ★ 3.5
OrangeRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
LoopRated ★ 3.0
A Wonderful MomentRated ★ 4.0