Titles you rated
The Prisoner of BeautyRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Our GenerationRated ★ 2.5
Lost You ForeverRated ★ 3.5
The MatchmakersRated ★ 3.0
The First FrostRated ★ 4.5
In BetweenRated ★ 3.5
Are You The OneRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5- The True Love of MadamRated ★ 1.0
Death to Snow WhiteRated ★ 2.0- DoubtRated ★ 3.5
QuartetRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 4.5
ElementaryRated ★ 4.0
Story of Kunning PalaceRated ★ 3.5
Love Between Fairy and DevilRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5