Titles you rated
- The UglyRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 4.0
My LoveRated ★ 4.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 5.0
BabeRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.5
Yves Saint LaurentRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
UndineRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5