Series
Ratings
20
My MisterRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
MemoryRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
SignalRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0