Titles you rated
Drowning LoveRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 5.0