Titles you rated
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0