Movies
Ratings
35
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5