Series
Ratings
209
StrangerRated ★ 4.0- Louie Season 2Rated ★ 5.0
GothamRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 1.5- Hitler: The Rise of EvilRated ★ 5.0
- Dragon LeagueRated ★ 5.0
- MacGyverRated ★ 5.0
The New Adventures of Kimba The White LionRated ★ 5.0- Extraordinary ZorroRated ★ 5.0
Dodge DanpeiRated ★ 5.0
Madö King GranzörtRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 5.0
Ebichu Minds the HouseRated ★ 5.0
Science Ninja Team GatchamanRated ★ 5.0